www-header

Strony www

wwwBuduję strony internetowe w oparciu o sprawdzony system CMS dający klientowi możliwość edycji treści znajdujących się na poszczególnych podstronach witryny. Tworzę szatę graficzną bazując na specyfice branży danego klienta, zgodnie z życzeniami implementując odpowiednie funkcje tj. widgety facebook, automatyczne tłumaczenie strony na języki obce za pomocą Translatora Google, itp. Znajomość języka HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery pozawala mi dowolnie dostosować stronę www do potrzeb klienta.

Poniżej przedstawiam kilka wybranych realizacji:

Narzędziownia – narzedziownia.zgora.pl
Strona internetowa dla mieszczącej się w Czerwieńsku firmy zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem specjalistycznych narzędzi.


Galeria Projektu i Formy – projektiforma.com
Strona internetowa dla Zielonogórskiej Galerii Projektu i Formy. Firma zajmuje się aranżacją wnętrze, kuchni, renowacją mebli.


Rancho u Zapotocznego – ranchouzapotocznego.pl
Rancho u Zapotocznego – ekoturystyka, obcowanie z naturą, zwierzętami. Wypoczynek i relaks dla zmysłów i ciała. Nowa wersja strony www wyświetlająca na stronie głownej zmieniające się slajdy. Tło strony z efektem paralaksu (przy przewijaniu – tło porusza się z opóźnieniem).


Firma budowlana / Sprzątająca / Serwis komputerowy – agusia-as.no
Agusia As – norweska firma o szerokiej i różnorodnej ofercie. Główna działalność skupia się wokół tematu budownictwa. Oferuje również usługi porządkowe oraz serwis komputerowy. Dla każdego działu strony stworzono osobnąszatę graficzną. Tło strony z efektem paralaksu (przy przewijaniu – tło porusza się z opóźnieniem).


Drukarnia All-service
Drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa All-service, strona o rozbudowanej strukturze z racji szerokiej oferty firmy. Strona główna działająca na zasadzie bloga – wyświetlająca najnowsze wpisy / newsy.


lct.zgora.pl – Lubuskie Centrum Termomodernizacji
Statyczna strona internetowa napisana od początku do końca „z palca” bez korzystania z szablonów. Strona wykorzystuje elementy biblioteki jQuery.